سخن روز :
پژواک
شناسه خبر: 73107 منتشر شده در مورخ: 1398/6/23 ساعت: 18:39 گروه: صفحه نخست  
معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند

معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند

مراسم معارفه و تکریم معاونان جدید و سابق اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم،به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سالاری در این مراسم گفت: از همکارانی که تا امروز مسئولیت‌ معاونت بیمه ای و اداری و مالی را عهده‌دار بوده‌اند تشکر می کنم و کماکان از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.اما قطعا در برخی حوزه‌ها نیازمند سرعت بیشتر و برخی اصلاحات و تغییرات هستیم.
وی با اشاره به مسائل حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: باید مشکلات مربوط به حوزه درمان بویژه در درمان غیر مستقیم برطرف کنیم و کنترل در حوزه پرداختها را باید مورد توجه داشته باشیم و از افزایش بدهی‌ها در مراکز طرف قرارداد جلوگیری کنیم.
دکتر سالاری تصریح کرد: پرداخت دقیق و به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد باعث افزایش اعتبار دفترچه‌های درمان می‌شود. بدین منظور جلساتی با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته ایم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: نیمی از مردم کشور از دفترچه درمان سازمان تامین اجتماعی استفاده می کنند و پرداخت های مطالبات مشروط به استفاده از سامانه پرونده الکترونیک خواهد بود. بنابراین چارچوب کلی درآمد- هزینه‌ها و وصول مطالبات را اصلاح خواهیم کرد.
وی افزود: وصول درآمدها و افزایش شفافیت در وصول مطالبات باید بهبود یابد و همچنین باید این موضوع را پیگیری کنیم که رفتار سازمان تامین اجتماعی ساده‌تر و شفاف تر باشد .
دکتر سالاری با بیان اینکه در حوزه آی تی اقدامات خوبی انجام می شود، گفت: در بخش جمع آوری و تلفیق سوابق بیمه‌ای پیشرفت های خوبی در حال انجام است و امیدواریم این حوزه بهبود یابد.
وی با اشاره به اینکه خدمات در شعب تامین اجتماعی باید به نحوی باشد که تمامی خدمات توسط یک همکار به مراجعه کننده ارائه شود و نیازی به ارجاع مضاعف نباشد، افزود: سازوکارهایی باید طراحی کنیم که به خواسته‌های مراجعه کننده به شعب پاسخ داده شود و به نحوی عمل کنیم که برای رسیدگی به اعتراض احتمالی مراجعین نیاز به مراجعه به مرکز استان نباشد.
وی با اشاره به معاونان جدید سازمان تامین اجتماعی که امروز معارفه می شوند، گفت: آقای هادی زبده شیرکوهی از تجارب خوبی برخوردار هستند و انتظار داریم کارهای بودجه سال آینده را تسریع کنند. آقای قریب که مسئولیت حوزه مهمی را بر عهده گرفته اند و با توجه به تجاربی که دارند از عهده این مسئولیت بر می آیند.

دکترعلی حیدری، عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از زحمات و تلاش‌های آقایان زدا و محقق زاده تشکر می کنم.آقای محقق زاده اقدامات قابل توجهی در زمینه ساماندهی و نظم بخشی به فعالیت‌های حوزه اداری و مالی سازمان انجام دادند. آقای قریب نیز از نیروهای موفق معاونت بیمه‌ای هستند و تامین منابع مالی سازمان بر عهده وی است .
دکتر حیدری افزود: تامین اجتماعی دارای مشخصه‌های منحصر به فرد است. خدمات این سازمان به گونه‌ای است که خدمت رسانی آن قابل توقف نیست و هر گونه تغییر و اصلاحی در این سازمان باید توام با فعالیت و خدمات رسانی باشد.
وی ادامه داد: برنامه و بودجه و همچنین تشکیلات سازمان تامین اجتماعی در درون مجموعه تصویب می‌شود که از نقاط قوت این سازمان است.
محمد حسن زدا قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از مهر سال ۹۲ به عنوان معاون بیمه‌ای مشغول خدمت در این سمت شدم و در این ۶ سال برای اعتلای سازمان تلاش کردیم .
 زدا افزود: جلسات هم اندیشی را در معاونت بیمه ای اجرا و انتقادات و پیشنهادات همکاران را با دقت پیگیری کردیم. ۵ اداره کل این معاونت اعضای یک پیکره هستند و مسائل را با کمک این همکاران پیگیری کردیم.
وی از زحمات و تلاش های مشاوران، مدیران کل و کارکنان مجموعه معاونت بیمه ای تقدیر کرد و اظهار داشت: در هر یک از ادارات کل اقدامات بزرگی انجام شده است که نتیجه همکاری تمامی واحدها است.
زدا ضمن قدردانی از خدمات آقای محقق زاده معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، برای معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای این سازمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: موفقیت این مدیران موفقیت سازمان است و هرچه در توان داشته باشیم برای موفقیت آنها دریغ نخواهیم کرد.
هادی زبده شیرکوهی، معاون جدید اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: از دکتر سالاری به خاطر اعتمادی که در واگذاری این مسئولیت به من داشتند، تشکر می کنم.
زبده شیرکوهی افزود: اهمیت سازمان تامین اجتماعی و معاونت اداری و مالی آن موضوع آشکاری است و امیدوارم با راهنمایی دکتر سالاری و همکاری تمامی مدیران بتوانیم اهداف سازمان که خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان است را تحقق ببخشیم.
وی گفت: هر سازمانی در هر مقطعی نیاز به بازنگری دارد و اصلاحات در فرآیندهای آن ضروری است و سازمان تامین اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای کیفیت امور جاری، داشتن افق مدیریتی و وجود نگاه سه جانبه و همگرایی در این سازمان اهمیت بالایی دارد. بحث بودجه در سازمان تامین اجتماعی اهمیت بالایی دارد و برای داشتن بودجه هدفمند و عملیاتی تلاش می کنیم تا در برنامه زمانبندی شده آن را تعریف ‌کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد تا اهداف سازمان تامین اجتماعی محقق شود وبه ذی‌نفعان سازمان که قشر فراگیری در جامعه هستند، خدمت رسانی شود.
مهرداد قریب، معاون جدید بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از دکتر سالاری که به من اعتماد کردند و این مسئولیت را در شرایط سخت کشور به من محول کردند تشکر می کنم.
قریب افزود: با شرایط سختی در کشور ومتاثر آن در سازمان تامین اجتماعی روبرو هستیم. از تمام توان خود و همکاران برای هدایت و راهبری این سازمان بهره خواهیم گرفت.
وی با اشاره به برنامه های آتی معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: همکاری و تعامل مستمر و سازنده با دولت و مجلس و شرکای اجتماعی را تقویت خواهیم کرد. ایجاد رضایتمندی در جامعه هدف، آموزش و ارتقا همکاران، نظارت مستمر بر عملکرد واحدها و کارکنان، اصلاح فرآیندها و اصلاحات پارامتریک را مورد توجه قرارخواهیم داد.
وی با بیان اینکه توکل به خدا و تلاش بیشتر باعث می‌شود که راه‌ها برای حرکت و فعالیت بیشتر هموار شود، تصریح کرد: اتحاد و انسجام مجموعه درونی سازمان و وحدت بین مجموعه می‌تواند در پیشبرد کارها کمک کند.
مهرداد محقق زاده، معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: برای افزایش شفافیت در حوزه نیروی انسانی و پرداختها اقداماتی در حال انجام است که با تکمیل این برنامه افزایش عدالت در پرداختها را شاهد خواهیم بود.
محقق زاده افزود: بودجه سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی درحال تدوین است و بودجه مبتنی بر واقعیت خواهد بود که آقای هادی زبده شیرکوهی آن را به ثمر خواهد رساند.

twitter facebook داغ کن - کلوب دات کام
ایمیل: info@h3nn.ir
شماره پیامک: 300074370003
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
نظر:
آخرین اخبار

روزنوشت فجر4 | ورود ستاره‌ها و یک سورپرایز

عکس تئاتر تکرار پذیرکردن تکرار ناپذیرهاست

یادبود جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی در جشنواره تئاتر فجر؛همه همدردیم

کتاب عکس تئاتر «لحظه قطعی» منتشر شد

نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر فجر برگزار می‌شود

جزییات نمایشگاه «لحظه قطعی» اعلام شد

معرفی راه‌یافتگان به مسابقه و نمایشگاه اقلام تبلیغاتی جشنواره تئاتر فجر

سالن‌های میزبان جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر

اعلام تاریخ پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر 38

بازی ایرانی با همکاری مبین وان در بازارهای عربی عرضه می شود

۸۵ فیلم در دبیرخانه جشنواره فجر بازبینی شد/ انتخاب نشدن فیلم‌های ناقص

آغاز «انتقام سخت»/ حملات سنگین موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد/ احتمال وقوع موج سوم شلیک‌ها

بیانیه دست‌اندرکاران هنر و رسانه در محکومیت ترور شهید قاسم سلیمانی

انتشار دومین شماره «فجرنامه» با یادی از سردارشهید سلیمانی

اهدای تندیس سردارشهید سلیمانی به بهترین فیلم با مضمون جهاد و مقاومت در جشنواره فیلم فجر

پیام دبیر جشنواره‌فیلم‌فجر در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

مدیر بخش «به علاوه فجر» تغییر کرد

محسنی مجد جایگزین اسحاقی در نفت ایرانول شد

مدیرعامل موفق ایرانول پس از ۶ سال خداحافظی کرد

مرور برنامه‌های روز اول و دوم همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استانی

معرفی تعدادی از نمایش های «مسابقه آثارصحنه ای»

توضیحات اطلاعات سپاه درباره دستگیری اعضای شبکه فساد دارویی

اسامی فیلم‌های مستند سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد

راه‌یافتگان به مرحله نهایی مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند

کار هیأت انتخاب جشنواره، آخر هفته جاری به پایان می‌رسد

نامزدهای مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند

جدول برنامه‌های چهارمین همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استانی منتشر شد

نتایج نهایی بخش دیگرگونه‌های اجرایی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد

آمار آثار راه‌یافته به دبیرخانه هفدهمین مهرواره «جوان سوره» اعلام شد

فراخوان ڪارگاه‌های آموزشی و مسترڪلاس‌های گروه تئاتر اودین منتشر شد

برای ارتقاء خدمات بیمه‌ای و درمانی آماده همکاری با عراق هستیم / توریسم درمانی و خدمات بیمه‌ای به اتباع عراقی مقیم ایران از زمینه‌های اصلی همکاری است

صدور کارت ویژه اهالی رسانه در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر/ثبت نام آغاز شد

تأمین اجتماعی وظیفه حاکمیت و حق مردم است

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته پژوهش

بخشنامه‌های تامین اجتماعی تجمیع می شوند/ تامین‌اجتماعی روند رو به رشدی را طی می‌کند

معرفی آثار منتخب بخش نمایش‌های خیابانی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

انتشار فراخوان و معرفی مدیر «به علاوه فجر» جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

نیما دلنوازی جایزه موسیقی جهانی آمریکا را از آن خود کرد

رادیوتئاترهای منتخب جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند

پربیننده ترین ها
  • 17
  • :
  • 33
  • :
  • 27
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Page Generated in 0/1812 sec