سخن روز :
پژواک
شناسه خبر: 73107 منتشر شده در مورخ: 1398/6/23 ساعت: 18:39 گروه: صفحه نخست  
معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند

معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند

مراسم معارفه و تکریم معاونان جدید و سابق اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم،به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سالاری در این مراسم گفت: از همکارانی که تا امروز مسئولیت‌ معاونت بیمه ای و اداری و مالی را عهده‌دار بوده‌اند تشکر می کنم و کماکان از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.اما قطعا در برخی حوزه‌ها نیازمند سرعت بیشتر و برخی اصلاحات و تغییرات هستیم.
وی با اشاره به مسائل حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: باید مشکلات مربوط به حوزه درمان بویژه در درمان غیر مستقیم برطرف کنیم و کنترل در حوزه پرداختها را باید مورد توجه داشته باشیم و از افزایش بدهی‌ها در مراکز طرف قرارداد جلوگیری کنیم.
دکتر سالاری تصریح کرد: پرداخت دقیق و به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد باعث افزایش اعتبار دفترچه‌های درمان می‌شود. بدین منظور جلساتی با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته ایم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: نیمی از مردم کشور از دفترچه درمان سازمان تامین اجتماعی استفاده می کنند و پرداخت های مطالبات مشروط به استفاده از سامانه پرونده الکترونیک خواهد بود. بنابراین چارچوب کلی درآمد- هزینه‌ها و وصول مطالبات را اصلاح خواهیم کرد.
وی افزود: وصول درآمدها و افزایش شفافیت در وصول مطالبات باید بهبود یابد و همچنین باید این موضوع را پیگیری کنیم که رفتار سازمان تامین اجتماعی ساده‌تر و شفاف تر باشد .
دکتر سالاری با بیان اینکه در حوزه آی تی اقدامات خوبی انجام می شود، گفت: در بخش جمع آوری و تلفیق سوابق بیمه‌ای پیشرفت های خوبی در حال انجام است و امیدواریم این حوزه بهبود یابد.
وی با اشاره به اینکه خدمات در شعب تامین اجتماعی باید به نحوی باشد که تمامی خدمات توسط یک همکار به مراجعه کننده ارائه شود و نیازی به ارجاع مضاعف نباشد، افزود: سازوکارهایی باید طراحی کنیم که به خواسته‌های مراجعه کننده به شعب پاسخ داده شود و به نحوی عمل کنیم که برای رسیدگی به اعتراض احتمالی مراجعین نیاز به مراجعه به مرکز استان نباشد.
وی با اشاره به معاونان جدید سازمان تامین اجتماعی که امروز معارفه می شوند، گفت: آقای هادی زبده شیرکوهی از تجارب خوبی برخوردار هستند و انتظار داریم کارهای بودجه سال آینده را تسریع کنند. آقای قریب که مسئولیت حوزه مهمی را بر عهده گرفته اند و با توجه به تجاربی که دارند از عهده این مسئولیت بر می آیند.

دکترعلی حیدری، عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از زحمات و تلاش‌های آقایان زدا و محقق زاده تشکر می کنم.آقای محقق زاده اقدامات قابل توجهی در زمینه ساماندهی و نظم بخشی به فعالیت‌های حوزه اداری و مالی سازمان انجام دادند. آقای قریب نیز از نیروهای موفق معاونت بیمه‌ای هستند و تامین منابع مالی سازمان بر عهده وی است .
دکتر حیدری افزود: تامین اجتماعی دارای مشخصه‌های منحصر به فرد است. خدمات این سازمان به گونه‌ای است که خدمت رسانی آن قابل توقف نیست و هر گونه تغییر و اصلاحی در این سازمان باید توام با فعالیت و خدمات رسانی باشد.
وی ادامه داد: برنامه و بودجه و همچنین تشکیلات سازمان تامین اجتماعی در درون مجموعه تصویب می‌شود که از نقاط قوت این سازمان است.
محمد حسن زدا قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از مهر سال ۹۲ به عنوان معاون بیمه‌ای مشغول خدمت در این سمت شدم و در این ۶ سال برای اعتلای سازمان تلاش کردیم .
 زدا افزود: جلسات هم اندیشی را در معاونت بیمه ای اجرا و انتقادات و پیشنهادات همکاران را با دقت پیگیری کردیم. ۵ اداره کل این معاونت اعضای یک پیکره هستند و مسائل را با کمک این همکاران پیگیری کردیم.
وی از زحمات و تلاش های مشاوران، مدیران کل و کارکنان مجموعه معاونت بیمه ای تقدیر کرد و اظهار داشت: در هر یک از ادارات کل اقدامات بزرگی انجام شده است که نتیجه همکاری تمامی واحدها است.
زدا ضمن قدردانی از خدمات آقای محقق زاده معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، برای معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای این سازمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: موفقیت این مدیران موفقیت سازمان است و هرچه در توان داشته باشیم برای موفقیت آنها دریغ نخواهیم کرد.
هادی زبده شیرکوهی، معاون جدید اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: از دکتر سالاری به خاطر اعتمادی که در واگذاری این مسئولیت به من داشتند، تشکر می کنم.
زبده شیرکوهی افزود: اهمیت سازمان تامین اجتماعی و معاونت اداری و مالی آن موضوع آشکاری است و امیدوارم با راهنمایی دکتر سالاری و همکاری تمامی مدیران بتوانیم اهداف سازمان که خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان است را تحقق ببخشیم.
وی گفت: هر سازمانی در هر مقطعی نیاز به بازنگری دارد و اصلاحات در فرآیندهای آن ضروری است و سازمان تامین اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای کیفیت امور جاری، داشتن افق مدیریتی و وجود نگاه سه جانبه و همگرایی در این سازمان اهمیت بالایی دارد. بحث بودجه در سازمان تامین اجتماعی اهمیت بالایی دارد و برای داشتن بودجه هدفمند و عملیاتی تلاش می کنیم تا در برنامه زمانبندی شده آن را تعریف ‌کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد تا اهداف سازمان تامین اجتماعی محقق شود وبه ذی‌نفعان سازمان که قشر فراگیری در جامعه هستند، خدمت رسانی شود.
مهرداد قریب، معاون جدید بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از دکتر سالاری که به من اعتماد کردند و این مسئولیت را در شرایط سخت کشور به من محول کردند تشکر می کنم.
قریب افزود: با شرایط سختی در کشور ومتاثر آن در سازمان تامین اجتماعی روبرو هستیم. از تمام توان خود و همکاران برای هدایت و راهبری این سازمان بهره خواهیم گرفت.
وی با اشاره به برنامه های آتی معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: همکاری و تعامل مستمر و سازنده با دولت و مجلس و شرکای اجتماعی را تقویت خواهیم کرد. ایجاد رضایتمندی در جامعه هدف، آموزش و ارتقا همکاران، نظارت مستمر بر عملکرد واحدها و کارکنان، اصلاح فرآیندها و اصلاحات پارامتریک را مورد توجه قرارخواهیم داد.
وی با بیان اینکه توکل به خدا و تلاش بیشتر باعث می‌شود که راه‌ها برای حرکت و فعالیت بیشتر هموار شود، تصریح کرد: اتحاد و انسجام مجموعه درونی سازمان و وحدت بین مجموعه می‌تواند در پیشبرد کارها کمک کند.
مهرداد محقق زاده، معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: برای افزایش شفافیت در حوزه نیروی انسانی و پرداختها اقداماتی در حال انجام است که با تکمیل این برنامه افزایش عدالت در پرداختها را شاهد خواهیم بود.
محقق زاده افزود: بودجه سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی درحال تدوین است و بودجه مبتنی بر واقعیت خواهد بود که آقای هادی زبده شیرکوهی آن را به ثمر خواهد رساند.

twitter facebook داغ کن - کلوب دات کام
ایمیل: info@h3nn.ir
شماره پیامک: 300074370003
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
نظر:
آخرین اخبار

اعلام آمادگی بانک صادرات مازندران برای مشارکت در طرح توسعه‌ روستای «بزرگ بیشه محله»‌ فریدونکنار

بانک صادرات ایران ٢٠٠٠ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت کرد

اتهامات مربوط به دوره فعالیت در سازمان دیگری است/ قبل از بازداشت، برکنار شده بود / بازداشت ربطی به تامین اجتماعی ندارد

بیش از ٧٠٠ فقره حساب «سپهر دانش» برای دانش‌آموزان کرمانی افتتاح شد

جشنواره فروش بازار بزرگ زنجان، با حمایت بانک صادرات ایران برگزار می‌شود

جشنواره فیلم رشد با الگوی «ثبت‌نام-رایگان» خداحافظی کرد

افزایش سرمایه بیمه "ما" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها

جمهوری اسلامی، جمهوری عزت است/هدف آمریکایی‌ها از مذاکره تحمیل خواسته‌های گستاخانه است/ در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نخواهد شد

پایان شهریورماه آخرین فرصت برای بهره مندی از جوایز طرح همراز بانک سینا

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول عزادار شد

بانک صادرات ایران با استقرار استانداردهای روز دنیا ٣٠ میلیارد ریال در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرد

راه شهدای تاریخ، راه ابراهیم است

بانک «مهر اقتصاد» و موسسه اعتباری «ملل» هم به «صاپ» پیوستند

چقازردی: برنامه اصلی بانک حمایت از واحدهای تولیدی است/ مشتریان سرمایه های اصلی بانک هستند

ثبت نام برای دریافت وام اهل قلم از بانک صادرات ایران آغاز شد

کنسرت ترنم مهربانی در حمایت از سیل زدگان لرستان

مسائل شرکای اجتماعی در شورای تحول راهبردی سازمان تامین اجتماعی به بحث گذاشته می شود

«قصر شیرین» ما را وادار می‌کند با ابعاد شگفت‌انگیز ذات انسان روبرو شویم

سرویس‌های دیجیتال تحریم ناپذیرند

راه‌اندازی امکان برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک سرمایه بدون کارت

برگزاری مرحله دوم قرعه کشی " طرح همگامان سپه 2"

تاکید بر بهره‌برداری از سامانه جامع کنترل کالا و ارز

​پیام تبریک مدیرعامل بانک صادرات ایران در پی قهرمانی‌ تکواندوکاران نوجوان کشور در مسابقات آسیایی

قهرمانی تیم ملی تکواندو نوجوانان در مسابقات ٢٠١٩ آسیا

بانک صادرات ایران شرایط ازدواج بیش از ٢٤ هزار نفر را تسهیل کرد

تامین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است

حضور «قصر شیرین» در جشنواره ونکوور

از فرهادی، مجیدی و بنی اعتماد تا بهداد و کرامتی در افتتاحیه «قصر شیرین»

سارا بهرامی، بهترین بازیگر زن جشنواره مالزی شد

ایجاد تمایز در خدمات بانکی با اجرای بانکداری دیجیتال

پربیننده ترین ها
فارغ التحصیلان نقاشی ارتباط خود با جامعه هنری را قطع نکنند
سرویس یقه در محل به انجام پرو رایگان کت و شلوار برای مشتری می پردازد/همکده معتبرترین مراکز مشاوره ی روانشناسی تلفنی کشور
جابجایی ساختمان مرکزی مدیریت امور شعب استان های البرز، قزوین
نشست مدیر عامل بیمه رازی با رئیس عمومی امور بیمه های افغانستان
برگزاری اولین رویداد بین المللی ماهواره مکعبی در مرکز نوآوری ایران زمین
امکان فعال سازی رمز پویا در اینترنت بانک، ایران زمین فعال شد
​بانک صادرات ایران اوراق گواهی سپرده الکترونیکی 18درصدی عرضه می‌کند
فروش ۱۰۰ هزار میلیاردی تاپیکو با رشد ۷۴ درصدی در سالجاری
دریافت غرامت ناشی از تحریم‌های ظالمانه، مایه سربلندی نظام بانکی کشور است
شعب بانک صادرات ایران سود سهام «پاسا» را پرداخت می‌کنند
برگزاری نشست مدیران بانک صادرات با حضور مدیر بیمه سرمد در استان قم
تجهیز سایت‌های کامپیوتری دو مدرسه در پل‌دختر توسط پرسنل بانک سرمایه
آغاز فروش گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری بانک ایران زمین از 20 مهر در سراسر کشور
شعبه در بانکداری دیجیتال یک مرکز تماس با مشتری است، نه یک مرکز ارائه سرویس
همه چیز برای حرکت «وبصادر» در مسیر رشد مهیاست
«رمز دوم یکبار مصرف» بانک صادرات ایران را از «ریما» دریافت کنید
ضرورت بازنگری جدی کارمزدهای خدمات الکترونیک
از ظرفیت‌های قانونی برای پوشش بیشتر اتباع خارجی استفاده می‌کنیم / آماده انتقال تجربیات و همکاری فنی با افغانستان هستیم
افزایش 150 درصدی سرمایه بانک ایران زمین در سال 1398/آمادگی بانک ایران زمین برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی
کمک 200 میلیون ریالی بانک پارسیان به موکب المهدی(عج) شهرستان شمیرانات
قدردانی کسبه قشم از بیمه سرمد
امکان خرید دینار عراق در قالب ارز اربعین در صرافی سپهر بانک صادرات ایران فراهم شد
موافقت رئیس قوه‌قضائیه با درخواست دختر هرمزگانی
حضور مدیرعامل ملل دراولین یادواره شهدای شبکه بانکی سمنان
جمعیت شاغل به ۲۵ میلیون نفر نزدیک شد
کوثر با چشم انداز جدید به دنبال ساختن آینده است
خرید 100 میلیون تومان پوشش بیمه با 10 هزار تومان از بیمه رازی
افزایش سقف برداشت روزانه از خودپردازهای شعب منتخب بانک سرمایه در ایام اربعین
بانک صادرات ایران ٥٧ هزار فقره وام ازدواج پرداخت کرد
​پرداخت بیش از 845 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به آسیب‌دیدگان سیل‌ لرستان
  • 17
  • :
  • 24
  • :
  • 29
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Page Generated in 0/1229 sec