سخن روز :
پژواک
شناسه خبر: 73385 منتشر شده در مورخ: 1398/9/6 ساعت: 21:19 گروه: صفحه نخست  
رئیس‌جمهور: من هم مثل مردم صبح جمعه دیدم که قیمت بنزین تغییر کرده است

رئیس‌جمهور: من هم مثل مردم صبح جمعه دیدم که قیمت بنزین تغییر کرده است

روحانی با بیان اینکه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به وزیر کشور و شورای امنیت واگذار کرده بودم،‌ گفت: من هم مثل همه مردم صبح روز جمعه دیدم که قیمت بنزین تغییر کرده است.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم،حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی گفت: شبی که سهمیه‌بندی بنزین اجرا شد من خودم هم اطلاع نداشتم و نمی‌دانستم که اجرای این طرح این هفته است یا هفته آینده؛ چرا که به شورای امنیت کشور گفته بودم که زمان آن را به من هم حتی نگویید، چرا که به آنها گفته بودم در صداوسیما کارهای تبلیغاتی اجرای این طرح را انجام دهید و هر شبی که مناسب بود آن را اجرایی کند.

روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر کرده است چرا که من هم این طرح را به شورای امنیت واگذار کرده بودم و به آنها گفته بودم که زمانش را به من نگویید چرا که این مصوبه در جلسه سران قوا مصوب شده است.

رئیس جمهور با قدردانی از حضور همیشگی مردم در صحنه و دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اسلامی در برابر توطئه های دشمنان، تاکید کرد: حضور همیشگی مردم در صحنه که روزهای گذشته نمونه روشن آن را در شهرهای مختلف کشور دیدیم، دنیا را تکان می دهد و در برابر عظمت و بزرگی این مردم ما هرچقدر خدمت کنیم ناچیز است.

مردم دشمن را مأیوس کردند

روحانی در سخنان خود در جمع مدیران استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه دشمنان از اواخر سال 96 با آموزش و ارسال تجهیزات در کنار فشار سهمگین اقتصادی سرمایه‌گذاری عظیمی برای بهم ریختن اوضاع کشورمان انجام داده بودند، اظهار داشت: مردم انقلابی ایران با هوشیاری و وقت ‌شناسی همیشگی خود برای حفظ امنیت، ناموس، استقلال و عزت خود فداکارانه به صحنه آمدند و با همه وجود دشمن را مأیوس کردند.

وی با اشاره به بازدید خود از مناطق زلزله زده به عنوان هدف اصلی سفرش به این استان، اظهار داشت: از زمان وقوع زلزله اخیر به طور مرتب شرایط زلزله زدگان را پیگیری می‌کردم و می‌خواستم از نزدیک با مردم ملاقات کرده و شرایط آنان را مورد بررسی قرار دهم .

رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات خوبی برای رسیدگی به امور زلزله زدگان انجام شده است، گفت: تقریباً پس از گذشت نیم ساعت از وقوع زلزله اولین گروه امداد در ساعت 3 صبح وارد منطقه شده و کمک رسانی را آغاز کرد و این به معنای تلاش، آمادگی، فداکاری مردم و مسئولین است و جا دارد از تمام مسئولین و نهادها بویژه هلال احمر، بنیاد مسکن، وزارت کشور، استانداران، نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و همه مردم که وارد عرصه امداد رسانی شدند، تشکر و قدردانی کنم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور پرشور مردم تبریز در راهپیمایی پس از اغتشاشات، اظهار داشت: دیروز خدمت مقام معظم رهبری بودم، ایشان فرمودند که مردم تبریز راهپیمایی بسیار شکوهمندی انجام دادند که انصافاً جای سپاسگزاری و قدردانی دارد و این راهپیمایی‌ها از تبریز و زنجان آغاز شد و در تمام شهرها و حتی روستاهای کشور برگزار گردید.

دشمن از اواخر 96 آموزش، پول و تجهیزات فراوانی بکار گرفته بود

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دشمن از 2 سال پیش یعنی از اواخر 96 آموزش، پول و تجهیزات فراوانی بکار گرفته بود و در کنار فشار و تحریم اقتصادی به دنبال آن بود که مردم را عصبانی کند و با اینگونه اقدامات تصور می‌کرد اگر حادثه‌ای پیش بیاید دیگر کار نظام تمام شده است.

روحانی اضافه کرد: پس از اصلاح قیمت‌ها تقریباً از غروب جمعه برخی از حرکت‌ها آغاز شد و از روز شنبه با همه توان وارد عمل شدند و فکر می‌کردند تحرکات آنها ماه‌ها طول می‌کشد و کشتار و جنگ داخلی را به دنبال خود خواهد داشت.

تصور می‌کردند که اگر بانک‌ها و خانه‌ها را آتش بزنند می‌توانند استقلال و آزادی را از مردم بگیرند

رئیس جمهور افزود: آنان تصور می‌کردند که اگر بانک‌ها و خانه مردم را آتش بزنند می‌توانند استقلال و آزادی را از مردم بگیرند و مردم را تسلیم کنند. اما مردم با عمل خود به صراحت به دنیا نشان دادند که در برابر توطئه خارجی تسلیم نشده و ایستادگی خواهند کرد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: البته ممکن است مردم انتقاد و انتظاراتی داشته باشند، اما اجازه نمی‌دهند عده‌ای از شرایط موجود سوء استفاده کرده و امنیت مردم را به خطر بیندازند. اغتشاشگران حتی به کودکان و مدرسه دخترانه نیز رحم نکرده و آنان را مورد حمله قرار دادند.

وقتی عده‌ای اوباش وحشیانه عمل می‌کنند، مردم بهترین پاسخ می‌دهند

روحانی تصریح کرد: وقتی عده‌ای وابسته و اوباش اینچنین وحشیانه عمل می‌کنند، آحاد مردم با حضور مقتدرانه خود می‌توانند بهترین پاسخ را به آنان بدهند که اینچنین هم کردند.

رئیس جمهور گفت: اگر چه نیروهای انتظامی و امنیتی در صحنه بودند ولی مشت گره‌ کرده‌ای که قدرت ملت را به رخ دشمنان و آشوبگران کشید، حضور باشکوه مردم در اجتماعات و راهپیمایی‌ها بود. لذا جا دارد از مردم تبریز و آذربایجان و نماینده ولی فقیه در استان و همه مسئولین استانی که مردم را برای این حرکت بزرگ تشویق کردند و از خود مردم که خالق این حرکت بزرگ بودند تشکر و سپاسگزاری کنیم.

روحانی در ادامه افزود: به قول استاد شهریار هم آزادی ایران و هم آبادانی ایران از آذربایجان است و هر زمان که مشکلی برای کشور بوجود آمده مردم این خطه با دل و جان به صحنه آمده و فداکاری نشان دادند.

رئیس جمهور گفت: بی‌تردید هر چقدر بتوانیم به این مردم بزرگ خدمت کنیم در برابر عظمت آنان بسیار ناچیز است.

روحانی با اشاره به طرح‌هایی که امروز در آذربایجان شرقی افتتاح شد، اظهار داشت: راه‌آهن یکی از طرح‌های مهم افتتاح شده بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم بتوانند با صرف ساعات کمتری به مقصد خود برسند.

رئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه راه‌آهن طی سال‌های اخیر در کشور انجام شده است، گفت:‌ اتصال خطوط راه‌آهن همدان، کرمانشاه، ارومیه، رشت و بستان‌آباد به خط آهن سراسری می‌تواند تحولی در این مناطق ایجاد کند و اینها پروژه‌هایی بود که اجرای آن را به مردم وعده داده بودم.

روحانی افزود: 2 پروژه مهم دیگر در زمینه خط آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد. یکی از این طرح‌ها، راه‌آهن رشت به آستارا و دیگری راه‌آهن چابهار به زاهدان است که از لحاظ ترانزیتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و در حقیقت شرق آسیا و کشورهای آفریقایی را از طریق دریای عمان و اقیانوس هند به آسیای میانه و اروپای شرقی و اروپای مرکزی و چین متصل می‌کند.

رئیس جمهور گفت: راه آهن یکی از طرح‌هایی است که از ابتدای دولت یازدهم نسبت به اجرای آن تأکید داشتم و الان هم آن را با جدیت پیگیری می‌کنم چرا که برای ترانزیت، مسافرت و نقل و انتقال کالا بسیار مهم است.

برخی تصور می‌کنند که دولت تدبیر و امید فقط در حوزه مذاکرات سیاسی فعال است

روحانی در ادامه با بیان اینکه برخی تصور می‌کنند که دولت تدبیر و امید فقط در حوزه مذاکرات سیاسی فعال است، اظهار داشت: این تصورات در حالی است که بزرگترین طرح بهداشت و درمان در تاریخ کشور در طی این دولت انجام شده است. اجرای طرح تحول سلامت به گونه‌ای بود که شگفتی دنیا را به دنبال داشت.

رئیس جمهور با اشاره به اقدامات دولت در حوزه محیط زیست، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم را می‌توان دولت محیط زیست دانست و توسعه خطوط راه‌آهن، احداث پالایشگاه برای تولید بنزین یورو 4 و 5 و اقداماتی که برای احیاء دریاچه ارومیه انجام شده همه در راستای توجه دولت به محیط زیست است و به واسطه اقدامات دولت ارتفاع دریاچه ارومیه نسبت به پارسال 93 سانتیمتر بالا آمده و وسعت آن هزار کیلومتر بیشتر شده است.

روحانی افزود: با تلاش‌ها و اقدامات دولت در توسعه زیرساخت ها، حتی روستاها به اینترنت متصل شده اند و مردم بسیاری از امور خود را از طریق فضای مجازی انجام می‌دهند و همگان می‌بینید که در چند روز اخیر فیلتر اینترنت که بخاطر مسایل امنیتی انجام شده، چقدر مردم را دچار مشکل کرده است. البته امروز وصل مجدد اینترنت بخش بزرگی از کشور انجام شده و بقیه نیز به زودی انجام خواهد شد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: با توسعه فضای مجازی تحول بزرگی در زیربنای کسب و کار انجام شده است و امروز بیش از 600 هزار نفر در فضای مجازی و سایبری مشغول اشتغال و کسب و کار هستند و بدون تردید این سیستم تحول بزرگی در زندگی و اشتغال مردم ایجاد خواهد کرد، به گونه‌ای که زندگی مردم به طور کامل متحول خواهد شد.

روحانی گفت: البته در کنار هر کار جدیدی مشکلاتی هم است که باید مراقبت بیشتری داشته باشیم و در این زمینه قوانین و مقررات مورد توجه جدی قرار بگیرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم ایران در 2 سال اخیر آزمایش بزرگی را پشت سر گذاشته و در حال گذراندن شرایط سخت هستند، اظهار داشت: خداوند در این آزمایش بزرگ پیروزی بزرگی را هم نصیب مردم ایران کرده است.

رئیس جمهور افزود: البته مردم سختی‌ها و مشکلاتی هم دارند که حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد اما این مردم هیچگاه حاضر نیستند در برابر غرب و آمریکا تسلیم شوند و بدون تردید در برابر آنان تسلیم نخواهیم شد و این افتخار و قدرت بزرگی برای کشورمان است.

می‌توانستیم این جراحی‌ها را انجام ندهیم، اما بی‌تردید دولت بعد دچار مشکل می‌شد

روحانی با بیان اینکه در شرایط سخت کنونی اقدامات مهم و جراحی‌های مهمی هم انجام شده است، اظهار داشت: البته در چنین شرایطی می‌توانستیم این جراحی‌ها را انجام ندهیم، اما بی‌تردید دولت بعد دچار مشکل می‌شد. می‌توانستیم اصلاح قیمت سوخت نداشته باشیم و همان قیمت ادامه می‌یافت، اما نتیجه این می‌شد که در سال 1400 باید بنزین وارد می‌کردیم.

رئیس جمهور گفت: امروز در بنزین خودکفا هستیم و این دولت تولید بنزین را از 52 میلیون لیتر به 107 میلیون لیتر در روز رسانده است. یعنی بیش از 2 برابر شده است در حالی که ابتدای دولت یازدهم بنزین و  گازوئیل وارد می‌کردیم اما امروز آن را صادر می‌کنیم.

با ادامه این روند به زودی واردکننده بنزین می‌شدیم

روحانی با اشاره به افزایش مصرف بنزین در سال جاری به 97 میلیون لیتر در روز، گفت: با ادامه این روند به زودی واردکننده بنزین می‌شدیم و این کار در شرایط سخت اقتصادی کنونی فشار مضاعفی برکشور بود، چنانچه روند افزایش مصرف بنزین ادامه می‌یافت آیا مردم در سال 1400 به ما نمی‌گفتند که چرا برنامه‌ریزی نکردید تا به این شرایط گرفتار نشویم؟

رئیس جمهور با بیان اینکه ما بیشترین یارانه سوخت را در دنیا می‌پردازیم، اظهار داشت: محاسبات مراکز اقتصادی دنیا حاکی از آن است که 26 میلیارد دلار در سال یارانه سوخت در کشور ما پرداخت می شود.

روحانی با طرح این سوال که آیا همه مردم به یک اندازه و به طور یکسان بنزین مصرف می‌کنند و آیا همه خودروی شخصی دارند؟ گفت: بنزین به عنوان یک سرمایه متعلق به همه مردم ایران است. با توجه به اینکه امروز هر لیتر بنزین را حدود 6 هزار تومان صادر می‌کنیم، لذا با اصلاح قیمت بنزین هم به دنبال عدالت در جامعه و هم به دنبال خودکفایی بودیم.

رئیس جمهور در پاسخ به این سوال مطرح که چرا دولت یک مرتبه تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت؟ اظهار داشت: سال 95 مصمم بودم که تغییر کوچکی در قیمت بنزین بدهم، اما در دولت همه با آن مخالفت کردند، لذا بنده نیز منصرف شدم.

روحانی ادامه داد: در سال 96 هم این موضوع در دولت مطرح شد که طرح اصلاح قیمت را به طور مشترک با مجلس ارایه دهیم و تصمیم مشترکی بگیریم، اما کمیسیون تلفیق مجلس به همراه رئیس مجلس عنوان کردند که اجرای این طرح را به عقب انداخته و در سال 97 اجرا کنیم. در سال 97 هم که با اعمال تحریم‌های شدید مواجه شدیم و گفتند در شرایط کنونی به صلاح نیست و باز هم اجرای آن را به تعویق انداختیم.

روحانی ادامه داد: وقتی خواستیم سال گذشته آن را اجرا کنیم، در دولت مطرح شد که تا 22 بهمن صبر کنیم و بعد از آن اجرا کنیم، پس از 22 بهمن نیز گفته شد که شب عید است و به بعد از عید موکول شود.

روحانی ادامه داد: اردیبهشت ماه امسال هم وقتی خواستیم اجرا کنیم، یک خبرگزاری روز سه‌شنبه اعلام کرد که دولت قصد دارد پنج‌شنبه در قیمت بنزین تغییر ایجاد کند و بلافاصله پس از آن صف‌های طولانی و کیلومتری در پمپ بنزین‌ها شکل گرفت و شلوغی به حدی بود که بنزین تمام شده و ارسال بنزین نیز امکان نداشت، لذا وزیر نفت تماس گرفت و خواستار لغو اجرای آن از روز پنج‌شنبه شد، لذا این تصمیم نیز لغو گردید.

تأکید کردم حتی زمان اجرای سهمیه‌بندی بنزین را به من هم نگویید

رئیس جمهور با بیان اینکه نحوه و زمان اجرای سهمیه‌بندی بنزین را به وزیر کشور و شورای عالی امنیت ملی واگذار شده بود، اظهار داشت: به آنها گفتم که نحوه تبلیغات، برنامه‌ریزی و اجرای آن را خودتان مدیریت کنید. با صدا و سیما هماهنگ باشید و هر زمانی را که مناسب دیدید آن را اجرا کنید و تأکید کردم که حتی زمان اجرای آن را به من هم نگویید و خود من هم همزمان با مردم متوجه اجرای این طرح شدم.

روحانی گفت: هدف ما از اجرای این طرح کمک به مردم بود. چرا که از مدت‌ها قبل دنبال راهی بودم که بخاطر فشاری که بر دوش مردم قرار دارد، بتوانیم به آنها کمک کنیم. البته قرار نبود پولی به مردم پرداخت شود، بلکه قرار بود اعتبار بدهیم که مردم خرید انجام دهند. اما با توجه به اینکه تعداد فروشگاه‌ها به حد کافی نیست و ممکن بود مردم در خرید کالا دچار مشکل شوند، لذا پرداخت پول انجام گرفت.

رئیس جمهور گفت: محاسبات اینگونه بود که حدود 24 میلیون خانوار در کشور وجود دارد که از این تعداد وضعیت 7 میلیون خانوار مناسب است اما 18 میلیون خانوار وضعیت متوسط و یا سطح پایینی دارند و باید به آنها کمک شود.

در اصلاح قیمت انرژی هیچ چیزی نصیب دولت نمی‌شود و کل درآمد به مردم برگردانده می‌شود

روحانی تصریح کرد: در طرح اجرای اصلاح قیمت انرژی هیچ چیزی نصیب دولت نمی‌شود و کل درآمد به مردم برگردانده می‌شود. البته این موضوع مغایر قانون بود به همین خاطر برای اجرای آن از رهبری اجازه گرفتیم و ایشان اجازه دادند که کل پول به مردم برگردانده شود و هر مقدار درآمد حاصل شود آن را به خانوارها خواهیم داد. ضمن اینکه آمار و ارقام را به طور دقیق به مردم گزارش می‌دهیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت از انتقاد مردم و صاحبنظران در اجرای این طرح استقبال می‌کند، اظهار داشت: اگر منتقدین و صاحبنظران انتقادی داشته باشند، بدون تردید در روند اصلاح آن تردیدی نخواهیم داشت.

روحانی خاطر نشان کرد: دشمنی که 2 سال خودش را برای ایجاد آشوب آماده کرده بود، اجرای طرح اصلاح قیمت را فرصت مناسبی برای خود دانست، از این رو به آتش کشیدن مراکز درمانی و فروشگاه‌ها و حمله به مراکز نظامی، هیچ ارتباطی به قیمت سوخت ندارد.

رئیس جمهور گفت: از وزارت اطلاعات و کشور می‌خواهم تا به مردم توضیح دهند افرادی که دستگیر شده‌اند و در خانه‌هایشان سلاح‌های فراوانی پیدا شده و خانه‌های تیمی داشتند، چگونه ساماندهی شده بودند.

روحانی تصریح کرد: اصلاح قیمت انرژی یک موضوع ضروری بود اما اینکه شیوه‌ای که اجرا شد، دقیق بود یا نه به عنوان دولت آن را به شورای امنیت ملی واگذار کردیم و از نظر ما آنان نیز همه تلاش خود را بکار گرفتند.

رئیس جمهور با بیان اینکه طرح اصلاح قیمت‌ بنزین با حضور سران سه قوه، تصویب شده است، گفت: وقتی آن را خدمت مقام معظم رهبری ارایه کردم، ایشان فرمودند آیا سران هر سه قوه با آن موافقید؟ و مصوبه‌ای که هر سه آن را امضاء کرده بودیم، به ایشان نشان دادم و ایشان نیز آن را پذیرفتند.

روحانی گفت: دشمن تصور می‌کرد بهترین فرصت ایجاد شده و همه توان خود را به کار گرفت، اما فقط 48 ساعت توانست در زندگی مردم و وضعیت خیابانها اخلال ایجاد کند در حالی که در مخیله‌شان نمی‌گنجید که اگر همه توان و افرادشان را به خیابان بیاورند پس از 48 ساعت همه آنها جمع خواهند شد، این موضوع در مخیله آمریکا نمی‌گنجید.

رئیس جمهور گفت: البته مردم خسارت دیدند و نگران شدند، اما در نهایت یک پیروزی ملی بزرگی در برابر ابرقدرت‌ها و آمریکا به دست آوردیم و دشمنان دچار یأس بزرگی شدند.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج در همه قضایا نقش بسیار ارزشمندی ایفا کرده است، در دوران جنگ تحمیلی بسیج به جای اینکه از ارتش و سپاه حمایت کند، وارد خط مقدم شد و به ایفای نقش و فداکاری پرداخت.

رئیس جمهور با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است، گفت: بسیج افراد خاصی نیستند و در عنصر بسیج آنچه اهمیت دارد، تفکر بسیج است. اینکه یک فرد همه توان خود را داوطلبانه به میدان بیاورد و بسیجی به معنای داوطلبانه کار کردن است.

روحانی تصریح کرد: در حوادث اخیر کشور نیروی انتظامی، سپاه پاسدارن و بسیج بودند که توانستند 48 ساعته اوضاع را جمع کرده و صحنه را آرام سازند و البته در این جریان کار اصلی را مردم انجام دادند و حضور باشکوه مردم، دنیا را تکان داد.

رئیس جمهور گفت: بسیجیان همیشه به عنوان پیشتازان صحنه‌های دشوار بودند و هر جا مشکلی بود، آنان حضور یافته و غائله را خاتمه داند، لذا از همه بسیجیان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

روحانی در ادامه سخنان خود طرح‌هایی که برای عمران و آبادانی استان آذربایجان شرقی اجرا شده، را مورد اشاره قرار داد و گفت: این حجم از طرح‌هایی که امروز و چند ماه قبل در جریان سفر به این منطقه در سطح استان به اجرا درآمد، به معنای حرکت عظیم ملی برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر استان و تبریز عزیز است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: کار اقتصادی صرفاً، درآمد، رفاه و صادرات نیست، بلکه باید موجب ایجاد اشتغال برای جوانان ‌شود و این موضوع بسیار مهمی است که باید در اجرای طرح‌ها به آن توجه داشت. لذا هر طرحی که افتتاح می‌شود به معنای آن است که ده‌ها نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم وارد عرصه اشتغال می‌شود.

در این مراسم نماینده ولی فقیه و تعدادی از نمایندگان استان در سخنانی با قدردانی از اهتمام جدی و ویژه دولت در توسعه و آبادانی روز افزون استان آذربایجان شرقی، طرح‌هایی را که این دولت در امور زیربنایی استان بویژه راه و راه‌آهن به اجرا گذاشته است، قابل تقدیر دانستند.

انتهای پیام

twitter facebook داغ کن - کلوب دات کام
ایمیل: info@h3nn.ir
شماره پیامک: 300074370003
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
نظر:
آخرین اخبار

معرفی هیات انتخاب مستند جشنواره فیلم فجر 38

پاییزه کتاب در سراسر کشور برگزار می‌شود

ثبت‌نام همه فیلم‌های در مرحله تولید برای حضور در جشنواره فیلم فجر

جشن امضا کتاب توسط مولفان برتر کشور در هفته کتاب

برگزاری نشست «هم‌اندیشی گسترش ترجمه و نشر آثار ایرانی»

اهدای کتاب از سوی سازمان محیط زیست به مناطق سیل‌زده

تجلیل از قاسمعلی فراست در سومین روز هفته کتاب

ثبت نام طرح پاییزه کتاب 1398 ویژه شهر تهران آغاز شد

دومین همایش ملی حقوق نشر برگزار می‌شود

کتاب‌خوانان و کتاب‌داران برتر وزارت نیرو تجلیل می‌شوند

اختتامیه ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی برگزار می‌شود

صعود صادراتی‌ها در درآمدهای مشاع و غیرمشاع

اهدای 12 میلیارد ریال کتاب همزمان با هفته کتاب/ حواله 400 میلیون ریالی برای هر استان

تجلیل از 20 نویسنده و فعال فرهنگی کردستان در هفته کتاب

تاکید بر حضور اهالی فرهنگ در کتابگردی/ تغییرات در نامگذاری روزهای هفته کتاب

نشست خبری هفته کتاب برگزار می‌شود

برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی در هفته کتاب

گرامیداشت پیشکسوتان ادبیات کودک و نوجوان در هفته کتاب

اهدای کتاب به مساجد، مدارس و دانشگاه‌های خراسان جنوبی در هفته کتاب

فعالان و خادمان نشر ایلام در هفته کتاب تجلیل می‌شوند

تجدید میثاق کتابداران با آرمان‌های امام (ره) در هفته کتاب

برنامه‌های خراسان شمالی در هفته کتاب اعلام شد

حمایت سازمان فرابورس و فین‌استارز از جشنواره‌های استارتاپی ITE 2019

بانک‌های سپه و کارآفرین؛ حامی ویژه جشنواره چهره‌های ماندگار

آغاز «شوکران»‌ از ۱۳ آبان/ متفکران به صحنه باز می‌گردند

راهیابی «گردو» به بخش مسابقه و نامزدی در جایزه سیفژ سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلمون بلژیک

مدیر و هیات داوران مسابقه و نمایشگاه پوستر و اقلام تبلیغاتی تئاتر معرفی شدند/ ۱۵ و ۲۰ آبان ماه آخرین مهلت ارسال اثر

28 آبان ماه؛ اختتامیه کتاب سال دانشجویی

تجلیل از خادمان کتاب استان سیستان و بلوچستان در هفته کتاب

برگزاری نمایشگاه کتاب اقلیت‌های دینی در هفته کتاب

پربیننده ترین ها
رونمایی از محصول "مداکس" در دانشگاه شهید بهشتی
مدرس مجلس را علاوه بر وضع قانون محل مبارزه با استکبار می‌دانست/دین داشتن کافی نیست بلکه باید درد دین و مردم را نیز داشت
خروج تأمین اجتماعی از بنگاه‌داری قطعا به نفع جامعه کارگری و اقشار تحت پوشش است / آماده هر نوع همکاری و حتی مشارکت در تأمین منابع برای اجرای برنامه پرونده الکترونیک در وزارت بهداشت هستیم /در صورت تصویب نهایی لایحه سه جانبه گرایی شورای عالی تأمین اجتماعی احیا می‌شود
فعالسازی رمز پویا از طریق درگاه های بانک سپه فراهم شد
۳۰ آذر؛ آخرین مهلت ثبت نام در بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران
نقش کلیدی بانکها در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی در جامعه
رونمایی از تیزر جدید «جان‌دار» / آغاز اکران از چهارشنبه
وحید لک مدیر روابط عمومی، تبلیغات و تشریفات جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد
هیات انتخاب رادیو تئاتر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند
عدم وابستگی به بودجه دولت از شاخص های مهم سازمان تامین اجتماعی است/ ارائه غیرحضوری خدمات منافع فراوانی دارد
دستور رهبر انقلاب درباره حوادث اخیر/ با رافت اسلامی رفتار شود
اگر توان مدیریتی ندارید مسئولیت نپذیرید/ هر سِمَتی در کنارش مسئولیّتی دارد
  • 11
  • :
  • 24
  • :
  • 39
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Page Generated in 0/1235 sec