سخن روز :
پژواک
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با بیان اینکه این طرح می‌تواند الگویی برای سایر نهادهای فعال در امر ازدواج باشد افزود: ‌در این طرح حدود 17 قلم کالای اصلی زندگی که همگی از تولیدکنندگان ایرانی هستند به نوعروسان هدیه شده است.
اجرای طرح «هر مسجد یک جهیزیه» در ۵۰۰ مسجد استان تهران
فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر به منظور رقابت برای دریافت جایزه اژدها به سوئد می‌رود.
رقابت «اسرافیل» با 19 فیلم برای دریافت جایزه اژدها
مدیرعامل بانک پارسیان در کمیسیون بانک و بیمه انجمن صادرکنندگان نمونه مطرح کرد:
مدیرعامل بانک پارسیان در دومین جلسه کمیسیون بانک، بیمه و مالیات گفت: تسهیلات برای صادرات بیشتر از حد نیاز بوده و مشکل امروز کمبود تقاضا برای صادرات است.
تسهیلات مالی برای صادرات بیش از تقاضا است
برنامه ساعت بیست و پنج این هفته با حضور سالار عقیلی و با یاد و خاطره افشین یداللهی به روی آنتن شبکه 5 رفت.
هنر تا لب صحنه پارتی می‌پذیرد/ جشنواره فجر محل عرضه هنر هنرمندان جوان
در جلسه هیئت دولت؛
رئیس جمهور با استقبال از فرمایشات دیروز رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است.
لزوم حل مشکلات اقتصادی و تأمین حقوق شهروندان
دبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر:
فرهادمهندس پور گفت:درباره نحوه انتخاب آثار حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره افزود: تلاش کردم جشنواره تئاتر فجر ویترین تئاتر ایران باشد و درباره کیفیت آثار زیاد سخت گیری نکردم، چون کیفیت تولید آثار زمینه‌هایی را لازم دارد که مهیا نیست و برای من، بخش مهمان مهم این بود که نسل‌های مختلف حضور داشته باشند، چون احترام به آدم ها، احترام به تئاتر است.
تلاش کردم جشنواره تئاتر فجر ویترین تئاتر ایران باشد
روابط عمومی جشنواره تئاتر اعلام کرد:
روابط عمومی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در نامه‌ای به رسانه‌ها از انتخاب سایت فروش بلیط‌های جشنواره تئاتر خبر داد و ساز و کار انتخاب این سایت را اعلام کرد.
انتخاب سایت فروش بلیط جشنواره
دبیرخانه جشنواره فجر در نظر دارد با رویکرد حمایت از جامعه دانشجویی، براى دانشجویان تئاتر تا سقف ۳۰۰هزار تومان تخفیف بلیط ۵۰درصدی و برای سایر دانشجویان تا سقف ۱۵۰هزار تومان تخفیف بلیط ۵۰ درصدی در نظر بگیرد.
فراخوان ثبت‌نام دانشجویی برای بلیط‌های جشنواره تئاتر
حمیدرضا نوربخش (مدیر سی و سومین جشنواره موسیقی فجر) به این جشنواره پیام داد.
پیام حمیدرضا نوربخش به سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر
صبح امروز چهارشنبه بیستم دی مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم های سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در سینمای رسانه ها با اجرای محمدحسین میثاقی و با حضور عوامل فیلم های راه یافته به بخش مسابقه و ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره در پردیس ملت برگزار شد.
تکلیف نمایش فیلم‌های جشنواره فجر در سینمای رسانه‌ها مشخص شد

  • 4
  • :
  • 54
  • :
  • 54
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Get our toolbar!
www.cinemabaz.ir
Page Generated in 0/1422 sec