سخن روز :
پژواک
اکبری تالارپشتی:
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه به گفته فعالان حوزه اقتصادی تنها 5 درصد از اقتصاد کشور ما به دلار وابسته است گفت: ناکارآمدی را نمی توان به قیمت دلار گره زد.
شاکله مجلس دهم لابی‌گری بود
با تصمیم هیات مدیره شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران، سید صابر امامی به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی و از زحمات حسین بذرافشان، مدیرعامل پیشین تقدیر شد.
سیدصابر امامی مدیرعامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران شد
سردار دکتر غلامرضا جلالی در پیامی عنوان کرد
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیامی صادر و هفت محور کلیدی جهت ورود خانه ملت به حوزه های پدافند غیرعامل مطرح کرد.
هفت محور پدافند غیرعامل روی میز بهارستان/ ضرورت تدوین قوانین جدید برای دفاع غیرنظامی
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به روند رو به رشد اجرای طرح‎‌های توسعه‌ای در بخش‌های مختلف صنایع و معادن کشور، گفت: علیرغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌های بین‌المللی، توسعه کشور متوقف نشده و 200 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری 170 هزار میلیارد تومان تا سال 1400 به بهره‌برداری خواهند رسید.
علیرغم همه محدودیت‌ها، توسعه کشور متوقف نمی‌شود/ افتتاح 200 طرح صنعتی و معدنی به ارزش 170 هزار میلیارد تومان تا سال 1400
سید حسن نصرالله در گفتگو با رادیو النور لبنان:
دبیرکل حزب الله لبنان: اقدام مقاومت در سال ۲۰۰۰، لبنان را از جنگ داخلی و طایفه‌ای دور کرد، جنگی که اسرائیل برای شعله ور شدن آن نقشه کشیده بود.
شکست رژیم صهیونیستی در هر جنگی در آینده
پیام رهبر معظم انقلاب:
حضرت آیت الله خامنه ای نمایندگان را به مسائلی همچون اولویت دادن به معیشت طبقات ضعیف، اصلاح خطوط اصلی اقتصاد مثل اشتغال و تولید توصیه کردند.
اقتصاد و فرهنگ در صدر فهرست اولویت های کشور است/ معیشت طبقه ضعیف در اولویت مجلس باشد/ مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود/ هشدار به پرهیز از آفات دوران نمایندگی
روحانی در مراسم آغاز به کار مجلس یازدهم:
رئیس جمهورگفت: مجلس شورای اسلامی در کشور، نماد دموکراسی اسلامی و مردم سالاری دینی است.
مجلس نماد دموکراسی اسلامی و مردم سالاری دینی است /ما از مجلس، اخوّت را می‌خواهیم/ مبنای همکاری دولت با مجلس، چارچوب قانون اساسی است
یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور منتخبان ملت، روسای جمهور و قوه قضاییه و تنی از چند از مسئولان افتتاح شد.
یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افتتاح شد
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس، گروه‌های مقاومت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای تشکیل جبهه ملی، عربی و اسلامی را خواستار شدند.
تشکیل جبهه ملی،عربی و اسلامی برای مقابله با جریان سازش
ارتش:
ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: تنها راه‌حل مسئله فلسطین، مقاومت در برابر متجاوزان است.
مقاومت در برابر متجاوزان تنها راه حل فلسطین است

  • 14
  • :
  • 27
  • :
  • 3
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Get our toolbar!
پکنوما (پویش کارآفرینی نابینایان و معلولان ایران) پلتفرم فروشگاهی آتی‌استور گروه معادن و کارخانجات عبدالهی بیمه پارساگاد نمایندگی محمدبیگی نیا www.cinemabaz.ir
Page Generated in 0/1275 sec