سخن روز :
پژواک
خبرگزاری‌های مهم خارجی در روز آزادسازی خرمشهر خفقانی را که در رسانه‌های عراق حکم‌فرما بود، شکستند و حقانیت ما را پذیرفتند.
آزادسازی خرمشهر در نگاه رسانه‌های بین‌المللی
انجمن علمی دانشکده عمران دانشگاه تهران برگزار می کند؛
نشست تخصصی مهندسان جوان با محوریت سخنرانی چهره‌ی ماندگار کشورمان مهندس علی‌رضا ناصرمعدلی وسایراساتید، کارآفرینان و پیشکسوتان حوزه عمران ، شنبه 15 اردیبهشت ماه در سالن شهید چمران دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
انجام پروژه‌های بزرگ به دست مهندسین جوان ایرانی، چگونه میسر خواهد شد؟
اعلام برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛
مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب، در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد.
هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده
پرسش و پاسخ نمایندگان رسانه‌ها با رضا میرکریمی؛
میرکریمی با انتقاد از برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه جشنواره جهانی الهام بخش نیست گفت: گرایش ما یک گرایش کاملا ملی و بر اساس هویت ملی خودمان است و آرزویمان این است که جشنواره ای در تراز جمهوری اسلامی برگزار کنیم.
آرزویمان این است که جشنواره ای در تراز جمهوری اسلامی برگزار کنیم/رونمایی از ۲۹ فیلم برای اولین بار در جشنواره جهانی فیلم فجر/ نوسانات دلار برنامه‌ای را کنسل نمی‌کند/ خشم صهیونیست‌ها از تاثیر سینمای ایران
۳۰ فروردین؛
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با «آن سوی ابرها» جدید‌ترین اثر مجید مجیدی افتتاح می‌شود.
افتتاح سی و ششمین جشنواره جهانی فجر
معاون امور بین‌الملل سی‌ و‌ ششمین جشنواره جهانی فیلم فجرگفت: در دوره قبل مهمان‌هایی از ۶۶ کشور داشتیم که این رقم امسال به ۷۸ رسیده است.
۷۸ کشور مهمان سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مطرح کرد
ایرانیان_رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با بیان اینکه نامگذاری سال 97 فرصتی برای بازتعریف نقش شهرهاست گفت: در سال جدید باید برای گذار به شهر کارآفرین و شهر تولیدکننده و خلاق در کشور تلاش کنیم چرا که راه‌حلها نیز به مانند مسائل، در شهرها حضور دارند.
سال "حمایت از کالای ایرانی" فرصتی برای گذار به شهر خلاق/ ویژگی های یک شهر کارآفرین
ایرانیان_مراسم تحویل سال ۹۷با حضور قاریان وحافظان نابینا وکم بینا واقشار مختلف مردم وزائرین در آستان مقدس امامزاده روح الله (ع) شهر تهران برگزار شد.
برگزاری مراسم سال تحویل 97 در استان مقدس امامزاده روح الله (ع) شهر تهران
در آستانه سال نو و هم‏زمان با عید نوروز، بانک آینده، سه شعبه دیگر از مجموعه شعب خود را در شهر­های اصفهان (شعبه سی و سه پل 1103)، شیراز (شعبه ملاصدرا 5218) و مشهد (شعبه مرکزی 1004)، به سامانه خدمات بانکی ویژه روشندلان، تجهیز کرد.
تجهیز 3 شعبه دیگر در بانک آینده به خدمات بانکی ویژه روشندلان
سازمان تأمین اجتماعی در سال ٩٦ اقدامات و تلاش های زیادی را برای ایجاد تحول و پیشرفت در راستای بهبود و ارتقاء خدمات انجام داده است.
سازمان تأمین اجتماعی در مسیر تحول و ارتقاء خدمت رسانی

  • 12
  • :
  • 26
  • :
  • 35
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Get our toolbar!
بیمه پارساگاد نمایندگی محمدبیگی نیا www.cinemabaz.ir
Page Generated in 0/2512 sec